Komunikat

 

Od miesiąca marca Stowarzyszenie rozpoczęło realizację zadania publicznego zleconego przez Gminę Borne Sulinowo. W związku z tym rozpoczęły się zajęcia z logopedą i pedagogiem. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat do uczestnictwa w zajęciach ogólnorozwojowych i manualno-plastycznych odbywających się w każdy wtorek o godzinie 15:00 w salce reahabilitacyjnej przy CKiR.


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (rodziców z dziećmi lub samych rodziców) do wzięcia udziału w konkursie Konkurs Wielkanocny „Palmy, pisanki i stoły wielkanocne – 2013″ organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Bornym Sulinowie. Przygotowania do konkursu odbywają się w dniu zajęć dydaktycznych na naszej salce rehabilitacyjnej. Serdecznie zapraszamy, pokażmy się z jak najlepszej strony :)


W piątki i soboty od dnia 8.03.2013r co tydzień, odbywać się będą zajęcia z Logopedą. Prosimy zgłaszać dzieci na zajęcia.

Informujemy o projekcie zmian w świadczeniu pielęgnacyjnym przygotowywanym przez rządzących a wywalczonych przez dzielnych opiekunów dzieci niepełnosprawnych na pikietach, protestach i manifestacjach. Z propozycją zmian można zapoznać się tutaj:

LINK