Sprawozdanie z rajdu

Sprawozdanie z rajdu rowerowego oraz obchodów Dnia Dziecka w Stowarzyszeniu „Promyk Nadziei”

Stowarzyszenie  od stycznia realizuje zadanie publiczne zlecone przez Gminę Borne Sulinowo promując aktywny styl życia. W ramach projektu w dniu 14.06.2014r. zorganizowano rajd  rowerowy oraz imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka. Już kolejny raz przewodnikiem grupy rowerzystów była Pani Wioletta Michalska, nauczyciel Zespołu Szkół  im. Bohaterów Oflagi II D w Bornem Sulinowie.

Rajd rozpoczął się o godzinie 11.00.

Natomiast od godziny 12.00 do 15.00 na Orliku przy CKiR w Bornem Sulinowie odbywała się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Atrakcją imprezy był pokaz przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną z Bornego Sulinowa Dzieci mogły fotografować się w bojowym wozie strażackim i lać wodę z węża pożarniczego.

Wszyscy chętnie  uczestniczyli w konkursach sprawnościowych przygotowanych przez  Panów  Dariusza Palickiego i Piotra Furmankiewicza. Panowie zupełnie bezinteresownie poświęcili swój czas aby pomóc w organizacji tej imprezy. Dodatkowo podarowali zwycięzcom konkursów nagrody w postaci koszulek.

W przerwie pomiędzy konkursami uczestnicy mogli konsumować przygotowany poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Ogromnym powodzeniem, cieszyło się malowanie buziek przez Panie z firmy Avon.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania  wszystkim osobom, które pomogły zorganizować tę imprezę a szczególnie Pani W. Michalskiej  oraz Panom D. Palickiemu i P. Furmankiewiczowi.