Dzień Dziecka w "Promyku Nadziei"

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodziców „Promyk Nadziei” realizuje w 2013 roku zadanie publiczne zlecone przez Gminę Borne Sulinowo w ramach DZIAŁAŃ NA RZECZ OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA.

Stowarzyszenie wśród wielu zróżnicowanych form spędzania czasu wolnego, aktywności fizycznej oraz edukacji zdrowotnej, organizuje swoim podopiecznym tradycyjne oraz zupełnie nowatorskie ciekawe zajęcia.

W tym roku już tradycyjnie w „Promyku Nadziei” obchodzony był Dzień Dziecka.

Impreza odbyła się przed Pensjonatem PRL. Uczestnicy świetnie się bawili w rytmie muzyki, były tańce, konkursy oraz dużo dobrego humoru.

Imprezę uatrakcyjnił przyjazd i pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Bornego Sulinowa oraz przejażdżki bryczką pochodzącą z gospodarstwa Państwa Falgowskich z Liszkowa.

Dzieci z uśmiechem na twarzy korzystały z atrakcji, natomiast rodzice  wymieniali się swoimi doświadczeniami wzajemnie się wspierając.

Impreza została dofinansowana przez Radę Osiedlową w Bornem Sulinowie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy, a szczególnie Państwu Annie i Janowi Chmielowskim za wieloletnią współpracę i działania na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych.


Zapraszamy do naszej Galerii P1440740