Podopieczni „Promyka Nadziei” na paintball-u

 

Mało, kto wie, że na terenie naszej gminy jest takie miejsce i są ludzie, którzy zawododo zajmują się świadczeniem usług w zakresie paintball-a.

Stowarzyszenie "Promyk Nadziei" poszukując ciągle nowych pomysłów i zapewniając nowe wrażenia dla swoich podopiecznych, nawiązało współpracę z Firmą Xpaint Anna i Piotr Rycharscy.

W dniu 1 czerwca zorganizowano dla grupy podopiecznych Stowarzyszenia wyjazd do Krągów i udział w świetnej zabawie - grze paintball.

Ponieważ paintball jest grą zespołową, uczestnicy podzielili się na dwie grupy. Jedną grupę stanowiły dzieci, natomiast drugą ich opiekunowie.

Wszyscy uczestnicy wyposażeni zostali w sprzęt dostosowany do dzieci, czyli maski ochronne, ubranie ochronne (mundury) oraz markery (karabinki) z kulkami z żelatyny.

Zabawa trwała ponad 3 godziny i polegała na rozgrywaniu różnych scenariuszy w scenerii leśnej. Pomimo obaw okazało się, że zabawa jest bardzo bezpieczna, a uderzenie kulki nie boli. Natomiast właściciele, Państwo Rycharscy, w bardzo profesjonalny sposób zajmują się tymi usługami.

Dwie grupy walczyły o punkty, ale dzieci okazały się sprytniejsze i ostatecznie ich drużyna zdobyła więcej punktów. 

Wszyscy byli zmęczeni, lecz niesamowicie zadowoleni. Dzieci już planują kolejną rozgrywkę, a rodzice zbierają siły.

Zarząd.

DSCN6728